Hírek
2013. Február 07. 06:59, csütörtök |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
1,5 milliós cigarettafogás
Cigarettacsempészt fogtak el megyénkben.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Győr-Moson-Sopron Megyei Vám- és Pénzügyőri Igazgatóságának munkatársai kedd este az M1-es autópályán Hegyeshalomnál ellenőriztek egy német rendszámú teherjárművet.
A kocsi rakterében szállított gumiabroncsokból, pótkerékből, kerékkitámasztó ékekből, és hűtőtáska oldalfalából 108 karton adójegy nélküli cigaretta került elő. A pénzügyőrök a megközelítőleg 1,5 millió forint értékű füstölnivalót és a csempészetre használt személygépjárművet lefoglalták és költségvetési csalás bűncselekmény gyanúja miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóihoz.
A hatóság egyidejűleg jövedéki eljárást is indított, melynek során több, mint 1 millió forint jövedéki bírságot szabott ki. Az elkövető a jövedéki bírságot a helyszínen megfizette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

