Hírek
2013. December 13. 14:16, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
4500 doboz cigarettát rejtettek el a csomagtérben
A két szerb férfi 4500 doboz szerb zárjegyes cigarettát akart autójában elrejtve külföldre csempészni.
A mosonmagyaróvári határrendészek az osztrák rendőrökkel közös akcióban állították meg a német felségjelzésű személygépkocsit 2013. december 12-én hajnalban, az M1 autópálya 172 kilométerszelvényében. Az Ausztria irányába tartó járművet a 29 éves M. Stefan vezette. A jármű átvizsgálása során az autó csomagteréből több mint 4500 doboz szerb zárjegyes cigaretta került elő. A két férfi a rendőröknek elmondta, hogy az árut Budapesten vásárolták, azok eredetét igazolni nem tudták.
A 29 éves M. Stefánt és 22 éves társát N. Slavisat az intézkedők a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra állították elő. A csempészett dohányárut a Nemzeti Adó- és Vámhivatal lefoglalta, a további eljárást ők folytatják le.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

