Hírek
2012. Február 04. 07:37, szombat |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
A fegyvert nem használta, de a tulajdonos kórházba került
Kirabolt egy boltot és bántalmazta a tulajdonost egy ismeretlen fegyveres férfi pénteken Székesfehérváron.
Az üzlet tulajdonosa az elsődleges adatok alapján nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett – közölte a rendőrség az MTI-vel.
A palotavárosi Kelemen Béla utcai üzletbe fegyverrel a kezében lépett be a támadó. A boltban egyedül tartózkodó tulajdonost – egy középkorú asszonyt – bántalmazta, majd magához vette a kasszában levő bevételt, és gyalogosan távozott a helyszínről. A fegyvert nem használta. Az üzlet tulajdonosát kórházba vitték – mondta el Németh-Kész Mónika, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A férfi a rablás után átöltözött, a bűncselekmény elkövetése során viselt ruházatát ugyanis a bolttól nem messze megtalálták és lefoglalták a rendőrök.
A székesfehérvári rendőrkapitányság járőrei és nyomozói az ismeretlen elkövető felkutatására nyomkövető kutyát is bevetettek, és nagy erőkkel keresik a rablót.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.

