Hírek
2020. Szeptember 28. 10:04, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők a kormány tagjainak tesznek fel azonnali kérdéseket és kérdéseket az Országgyűlés hétfői ülésnapján.
A Ház előző héten kezdődött ülésének zárónapja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik. Ezt követően két órában hangozhatnak el azonnali kérdések, majd a kérdésekre további másfél óra áll rendelkezésre. Az Országgyűlés honlapján elérhető információk alapján a legtöbb képviselő továbbra is a koronavírus-járvánnyal kapcsolatban vár válaszokat a kormány tagjaitól.
A parlament aktuális ülése napirend utáni felszólalásokkal ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.

