Hírek
2018. Január 02. 05:00, kedd |
Sport
Forrás: mti
A Marcanál Messi az elmúlt év legjobbja
Ugyan a szakmai szavazásokon az előző évben Cristiano Ronaldo tarolt, a Marca című spanyol sportnapilap honlapján indított voksoláson a szurkolók Lionel Messit választották 2017 legjobb labdarúgójának.
Az újság honlapján olvasható beszámoló szerint az FC Barcelona argentin sztárjátékosa hatalmas fölénnyel, a szavazatok 56 százalékát bezsebelve diadalmaskodott, míg a Real Madrid portugál sztárja 25 százalékkal követte őt a második helyen.
A harmadik a spanyol Isco lett a Real Madridból hat százalékkal, a negyedik helyre pedig az angol Harry Kane (Tottenham Hotspur) és a horvát Luka Modric (Real Madrid) került 3-3 százalékkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:16, szerda | Sport
Kl-selejtező - Nagy arányú győzelmet aratott a Győr
A magyar bajnok Győr 6-2-re győzött a luxemburgi Atert Bissen vendégeként kedden a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, így már az első felvonás során eldöntötte a továbbjutás kérdését.
2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport
El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra
Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.
2026. Július 21. 09:00, kedd | Sport
Vb-2026 - A győzelmi körúttal ünnepel a spanyol válogatott Madridban
Győzelmi körúttal ünnepli világbajnoki győzelmét a spanyol labdarúgó válogatott Madridban hétfő este.
2026. Július 20. 13:00, hétfő | Sport
Férfi kézilabda junior Eb - Aranyérmes a magyar válogatott
A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hosszabbítás után 34-32-re legyőzte Svédországot a romániai korosztályos Európa-bajnokság vasárnapi, kolozsvári döntőjében.

