Hírek
2011. Május 30. 22:08, hétfő |
Helyi
Forrás: Tűzoltóság Mosonmagyaróvár
Ajtónyitás a 2. emeleti ablakon keresztül
A Móra lakótelep egyik 4 emeletes panelházához riasztották vasárnap délben a mosonmagyaróvári tűzoltókat, ahol egy személy rosszul lett és a hozzátartozók nem tudtak bemenni hozzá.
A 2. emeleti nyitott ablakon kihúzós létrán keresztül tudtak bemenni a tűzoltók a lakásba, majd ezután tudták kinyitni az ajtót. A rosszul lett személyt a mentők ellátták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 12. 16:00, vasárnap | Életmód
A XIV. Leó pápa vezette békevirrasztáson a kontinensek képviselői békefényt gyújtanak meg
Afrika, Amerika, Európa és Óceánia hívei Szent Ferenc békelámpása lángjával gyújtanak fényt azon az imavirrasztáson, amelyet XIV. Leó pápa vezet a Szent Péter-bazilikában szombaton hat órától.
2026. Április 12. 14:00, vasárnap | Életmód
Sikerrel visszaérkezett a Földre a NASA Holdat megkerülő űrkabinja, az Orion
Sikerrel visszaérkezett a Földre az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) Holdat megkerülő űrkabinja, az Orion, négy tagú legénységgel a fedélzetén pénteken.

