2024. augusztus 3, szombat - Hermina

2016. Március 30. 21:22, szerda | Helyi
Forrás: MKC SE

Alapszakasz 22. forduló: DVSC-TVP - MKC SE

A 36. percben kiegyenlítettünk, de előzni sajnos nem tudtunk, azóta pedig szépen támadásról támadásra növelte előnyét a kissé már megfáradt játékosaink ellen a Debrecen.

Szép egyenletesen növelték tovább a debreceniek az előnyüket a játék utolsó negyede során is, így végül 10 gólos hazai győzelem született. Közel 40 percig kézilabdáztunk egyenlő ellenfélként, amit mindenképp érdemes sikerként könyvelnünk, hiszen egy jóval nagyon játékerőt képviselő csapat ellen versenyeztünk, ráadásul idegenbeli környezetben!

Végeredmény:

DVSC - MKC SE
33:23 (12:10)

Következzék a rájátszás! Hajrá Mosonmagyaróvár!

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Augusztus 03. 09:02, szombat | Belföld