Hírek
2019. Március 19. 08:52, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Autóbaleset miatt bukott le a tolvaj
A veszprémi rendőrök megállapították, hogy a sofőrt körözik és aznap lopott is.
Bejelentés érkezett a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába március 16-án dél körül, hogy a 82-es számú főút 26. kilométerszelvényében, Zirc és Csesznek között közlekedési baleset történt.
A Zirci Rendőrőrs munkatársai a helyszínen egy oldalára borult autót találtak az út melletti vízelvezető árkon túl lévő füves területen. A balesetben a járművezető könnyebben megsérült, őt a mentők a helyszínen ellátták. A sofőrrel szemben lefolytatott intézkedés során a járőrök megállapították, hogy ellene a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja elfogatóparancsot bocsátott ki, ezért őt a helyszínen elfogták.
Ruházatának, majd a jármű utas- és csomagterének átvizsgálása során a rendőrök más tárgyak mellett bontatlan csomagolású metszőollókat, kerti fűrészeket és csípőfogókat is találtak, majd az 50 éves budapesti férfit a rendőrőrsre előállították.
A veszprémi nyomozók megállapították, hogy a férfi a százezer forint összértéket meghaladó tárgyakat egy veszprémi áruházból vitte el fizetés nélkül aznap délelőtt oly módon, hogy azokról az áruvédelmi eszközöket levágta. A fővárosi lakost gyanúsítottként kihallgatták, majd a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe szállították.
A férfival szemben lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Veszprémi Rendőrkapitányságon.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

