Hírek
2014. Június 24. 21:48, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Baleset a 86. számú főúton
Egy jármű az árokba hajtott.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján, a 86. számú főúton, Mosonszolnok és Jánossomorja között, 2014. június 24-én 15 óra 12 perc körüli időben, eddgi tisztázatlan okból, egy személygépkocsi az árokba hajtott. A baleset következtében egy személy sérült.
Az érintett útszakaszon, rendőri irányítás mellett, váltakozva halad a forgalom.
Friss hír:
A rendőrség a helyszínelést befejezte.
Személygépkocsival közlekedett egy hölgy a 86. számú főúton, Mosonmagyaróvár irányába 2014. június 24-én délután. A sofőr, a mosonszolnoki bekötőtől 500 méterre az árokba hajtott járművével. A balesetben a gépkocsi vezetője megsésült, őt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
A rendőrség a baleset helyszínelését befejezte, 16 órától a főút forgalma ismét zavartalan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 27. 07:14, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos hazai sikerével nyolcaddöntős a Ferencváros
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Ludogorecet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első körös visszavágóján, csütörtökön, ezzel 3-2-es összesítéssel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.
2026. Február 26. 17:00, csütörtök | Életmód
Húsvéttól látható a restaurált jeruzsálemi Szent Sír barokk mása Veszprémben
Elkészült a jeruzsálemi Szent Sír barokk másának restaurálása a veszprémi várnegyedben.

