Hírek
2012. Január 16. 00:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Balesetek szemtanúit keresi a rendőrség
Közlekedési balesetek szemtanúinak jelentkezését várja a győri rendőrség.
December 05-én, délelőtt fél 9-kor egy ismeretlen jármű az M19-es autóúton az autópálya felől az 1-es számú főút irányába tartott, amikor áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba, onnan az árokba hajtva az ott lévő útjelző táblát és annak két tartóoszlopát rongálta meg.
A sofőr adatai hátrahagyása nélkül hajtott el a helyszínről. Egy másik autós január 10-én délután négy és másnap reggel negyed hét között ütközött neki Győrben, az Erfurti úton szabályosan parkoló Seat Cordoba bal hátsó ajtajának, és szintén adatai meghagyása nélkül távozott. A rendőrség kéri, hogy aki a fenti esetekkel kapcsolatban érdemi információval tud szolgálni, jelentkezzen személyesen a Zrínyi utcai kapitányságon, illetve a 107, vagy 112-es ügyeleti számok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.

