Városlista
2025. március 17, hétfő - Gertrúd

Hírek

2013. Május 10. 15:42, péntek | Bulvár
Forrás: ujasz.hu

Balogh Edina a fájdalmakra már nem is emlékszik, hisz itt van Noel!

Balogh Edina a fájdalmakra már nem is emlékszik, hisz itt van Noel!

A boldogság mindent felülír.

Beteljesült a boldogsága Balogh Edinának, a Barátok közt színésznőjének és párjának, Som Krisztiánnak: megszületett első közös gyermekük, Noel. A baba 3160 grammal és 54 centivel látta meg a napvilágot.

– A várandós hónapok alatt remekül éreztem magam, így cseppet sem féltem a szüléstől. Valahogy természetes volt számomra, hogy minden zökkenőmentes lesz. Azt azért nem mondom, hogy nem is izgultam, de inkább örömteli várakozásnak nevezném, hiszen Krisztiánnal már türelmetlenül vártuk, hogy a karjainkban tarthassuk a kisfiunkat – kezdte a hot! magazinnak Edina, akit reggel kellett kórházba szállítani.

– Hajnalban elfolyt a magzatvizem, de eleinte magamnak sem mertem bevallani. Persze azonnal szóltam a férjemnek, mégis időnek kellett eltelnie, mire felfogtuk, hogy elindult a szülés. Vicces volt, mert ahogy közeledtünk a kórház felé, egyre nyugodtabb lettem. Odakint csiripeltek a madarak, minden olyan tökéletes volt! Elfoglaltuk a szobánkat, majd megvizsgáltak és onnantól kezdve egyre erősebbek lettek a fájásaim. Krisztián ezalatt masszírozta a derekamat, ami elmondhatatlanul nagy segítség volt – folytatta Edina, majd férje vette át a szót.

– Lehetőség volt arra is, hogy zenét hallgassunk a szülőszobában. A kisfiunk csodás dallamok kíséretében jött világra, első gyermek lévén viszonylag hamar, Edina ugyanis délben már túl volt a nehezén – tette hozzá Krisztián. A boldog anyukának azonban nehezen telt a szülés utáni első éjszaka.

– Ahogy a fájdalmak egyre erősebbek lettek, beadtam a derekam, és kértem érzéstelenítőt. Épp annyit kaptam belőle, hogy a görcsök alatt kitartson, mire a kitolási szakaszhoz érkeztem, már ismét éreztem mindent, de ezt így is akartam. A szülés utáni éjszaka, amikor a fájdalomtól nem tudtam aludni, azon gondolkodtam, hogy a nők miért nem mesélik el részletesen a szülést – úgy értem: minden gyötrő fájdalmával együtt. Másnap jöttem rá a válaszra. Akkor, amikor már nálam is minden a feledés homályába veszett, egyetlen éjszaka telt csak el, de én egyedül a gyönyörű, egészséges kisfiunkra tudtam gondolni. Boldog voltam, és eszembe sem jutottak a fájdalmaim – mesélte Edina.

Címkék: balogh edina

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.

2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat

Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.

2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár

Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született

2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.