Hírek
2013. Augusztus 25. 13:54, vasárnap |
Helyi
Forrás: Futura
Bérlettel a FUTURA-ba: a 2013/2014-es tanévben is
A világra nyitott, fejlődő gyermeki elmét nap, mint nap új impulzusok sokasága éri.
Ezért is fontos, hogy biztosítsuk a kicsik számára a rendszerességet, az állandó viszonyítási alapot. A FUTURA az előző tanévben sikeresen bizonyította, hogy élményközpont jellegének köszönhetően egyszerre tud az óvoda, vagy az iskola munkájába is besegíteni, és egyúttal a kistérségi gyerekek olyan közös otthonává válni, ahová bármikor visszatérhetnek. Ezért a korábbi sikerekből kiindulva az új tanévben is folytatódik a FUTURA Pocok Bérlet akció, mely során a mosonmagyaróvári, és környékbeli gyerekek négy alkalommal egy-egy őselemet ismerhetnek meg, pedagógiai programhoz igazodva, szakmai kísérettel.
A bérletet óvodás és alsó tagozatos általános iskolás csoportok igényelhetik, a négy foglalkozás ára 3000 forint gyermekenként.
Az árat két részletben lehet befizetni: szeptember 16-tól október 15-ig, valamint január 13-a és 30-a között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

