Hírek
2011. Augusztus 03. 07:33, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Biztos, ami biztos: kétszer jelentett bombariadót
Elfogták a rendőrök azt a férfit, aki két nyilvános telefonfülkéből is bombarobbantással fenyegetett meg egy angyalföldi bevásárlóközpontot.
Az első fenyegető hívás hétfőn este futott be a rendőrség ügyeletére. A telefonvonal másik végén lévő férfi elmondta, hogy bombát helyezett el a XIII. kerületi bevásárlóközpontban. A Váci út egyik telefonfülkéjéből indított fenyegető hívást percek múlva egy másik követte a Gyöngyösi sétányról.
A rendőrök azonnal lezárták a bevásárlóközpontot, az épületet kiürítették. A tűzszerészek átvizsgáltak minden helyiséget, de pokolgépet nem találtak. Időközben a nyomozók azonosították, majd a XIII. kerületi Babér utcában elfogták a feltételezett fenyegetőt, egy 47 éves férfit. A közveszéllyel fenyegetés bűntettével meggyanúsított férfit őrizetbe vették. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
