Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2017. Június 23. 05:00, péntek | Kék hírek
Forrás: police.hu

Bordélyházat számolt fel a terrorelhárítás Bács-Kiskunban - VIDEÓVAL

Bordélyházat számolt fel a terrorelhárítás Bács-Kiskunban - VIDEÓVAL

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységeinek segítségével elfogták és őrizetbe vették a gyanúsítottakat.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság (BKMRFK) Vizsgálati Osztálya nyomozást folytat prostitúció elősegítése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt S. István 61 éves bajai lakos és 66 éves sükösdi társa ellen.

A nyomozás adatai szerint S. István sükösdi bérelt fogadójában három nő anyagi ellenszolgáltatásért prostitúciós tevékenységet végzett. A szexuális szolgáltatásokból származó bevétel a 61 éves bajai férfihoz került, aki abból fedezte kiadásit és fizette ki „alkalmazottait”. Társa - aki szintén részesült a bevételből - felügyelte a bordélyházban a folyamatos munkavégzést, illetve alkalmanként ügyfelekhez szállította őket.

A BKMRFK munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységeinek segítségével 2017. június 20-án este otthonaikban elfogták a gyanúsítottakat, illetve felszámolták a bordélyházat.

A nyomozók mindkét férfit gyanúsítotti kihallgatásukat követően őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.