Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2024. Január 22. 14:17, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Bundesliga - Sallai a forduló álomcsapataiban

Bundesliga - Sallai a forduló álomcsapataiban

Sallai Roland, a Freiburg magyar válogatott támadója bekerült a német labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának álomcsapatába a mértékadó Kicker szaklapnál.

A magyar válogatott támadó szombaton, az akkor még Szalai Attilát is foglalkoztató Hoffenheim elleni, 3-2-re megnyert mérkőzést a 85. percben döntötte el az ekkor már emberhátrányban lévő Freiburg javára, közeli fejesét még védte a vendégek kapusa, a kipattanót viszont már belőtte a léc alá.

A 26 éves játékosnak ez volt a hatodik gólja a mostani szezonban, a bajnokságban harmadszor talált be.

Sallai a Bundesliga honlapján futó virtuális játékban is bekerült a legjobb 11 közé, itt 17 pontot szerzett agilis játékának és győztes góljának köszönhetően.

Fotó: Getty Images

Címkék: labdarúgás, sallai, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport

Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában

Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.

2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport

Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.

2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót

A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.

2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport

Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.