Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2011. Augusztus 06. 09:28, szombat | Helyi
Forrás: Nyugathír

Csavarogtak a lányok, miközben anyjuk otthon aludt

Csavarogtak a lányok, miközben anyjuk otthon aludt

Órákon keresztül felügyelet nélkül járta az utcákat egy négy- és hatéves mosonmagyaróvári testvérpár, miközben édesanyjuk otthon aludt.

A kislányok a lakáskulcsot megtalálva szöktek ki a házból. A rendőrség kiskorú veszélyeztetésével gyanúsítja az anyát.


A környéken lakók figyeltek fel a minap két kisgyerekre Mosonmagyaróváron, akik már órák óta felügyelet nélkül bicikliztek az utcában. Mivel a gyerekeket senki sem ismerte a környéken, a rendőrséget értesítették. A kiérkező járőröknek a nagyobbik gyerek elárulta, hogy merre laknak, így épségben haza tudták vinni a kislányokat.


Kiderült, hogy a négy- és hatéves kicsik édesanyjukkal voltak otthon, amikor az anya lefeküdt aludni. Az idősebbik gyerek ekkor megtalálta a lakáskulcsot, kinyitották az ajtót és elmentek biciklizni. A testvérpár több órán át csavargott, és otthonuktól több utcával arrébb találták meg őket.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld

Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.