Hírek
2014. Augusztus 28. 16:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Elfogták a késes garázdát
A rendőrök előállítottak egy győri férfit, mert késsel fenyegetőzött egy mosonmagyaróvári vendéglátóhelyen.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. augusztus 28-án 3 óra 10 perckor egy helyi szórakozóhely üzemeltetője tett bejelentést, hogy ott az egyik vendég késsel hadonászik.

A kiérkező rendőrök a helyszínen igazoltatták B. Béla 35 éves győri lakost, majd a helyiségben tartózkodók meghallgatását követően megállapították, hogy a férfi a szórakozóhely kerthelyiségében előzmény nélkül bántalmazott egy fiatalembert. Ezután a vendéglő pultjába sietett, magához vett egy kést és azzal hadonászva, hangosan fenyegetőzött. A támadót az udvaron tartózkodó biztonsági őr lefegyverezte és a járőrök megérkezéséig visszatartotta. Az egyenruhások a férfit megbotránkozást keltő magatartása miatt a rendőrkapitányságra előállították.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a győri férfi ellen garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

