Hírek
2021. Július 17. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogtak egy cserbenhagyó gázolót Nógrádban
Őrizetbe vett a rendőrség szombaton egy szlovák férfit, aki autójával halálra gázolt egy gyalogost Nagyorosziban, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott
- közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A 29 éves szlovák állampolgár szerda délután ütött el személygépkocsival Nagyoroszi belterületén, a Petőfi úton egy férfit. A gyalogos a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A jármű vezetője a baleset helyszínéről segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök szombaton elfogták és előállították a 29 éves gépjárművezetőt, akit gyanúsítottként kihallgattak, majd őrizetbe vettek, és a napokban kezdeményezik a letartóztatását.
A férfi ellen halálos közúti baleset okozása vétség, továbbá segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.

