Hírek
2012. Június 17. 20:56, vasárnap |
Helyi
Forrás: jtv
Elhunyt a jánossomorjai gázrobbanás áldozata
Hosszas kórházi kezelés után a múlt héten elhunyt az a fiatalember, aki május 31-én szenvedett súlyos égési sérüléseket Rákóczi utcai házában.
Mint arról korábban beszámoltunk, a jánossomorjai férfi feltehetően öngyilkossági szándékkal nyitotta meg a gázpalackot a lakásban, ám a kiáramló gáz később belobbant. Az áldozat még a palack felrobbanása előtt ki tudott menekülni az épületből, azonban életveszélyes égési sérüléseket szenvedett. A győri kórházba szállították, ám életet sajnos hosszas kezelés után sem tudták megmenteni. A ház teljesen leégett, a robbanás pedig a falakat is jelentősen megrongálta. Az életveszélyessé vált házat hatósági vizsgálat után le is kellett bontani. A munkálatokat a héten végezték el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.

