Hírek
2017. Május 09. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Emberöléssel gyanúsítanak egy solymári férfit
Elfogtak egy nő megölésével gyanúsított solymári férfit - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a honlapján.
A közlemény szerint csütörtökön Újlengyel külterületén holttestet találtak, és megállapították, hogy a nő bűncselekmény áldozata lett. A Pest megyei nyomozók rövid időn belül azonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható solymári férfit, a 48 éves Sz. Attilát.
A férfit vasárnap őrizetbe vették, gyanúsítottként hallgatták ki, és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
