Hírek
2013. Szeptember 28. 09:28, szombat |
Helyi
Forrás: Városüzemeltető és Fenntartó Kft.
Erkel Ferenc utca útfelújítás
Mosonmagyaróváron az Erkel Ferenc utcában 2013. szeptember 30-án (hétfőn) elkezdődik az út felújítása.
A Városüzemeltető és Fenntartó Kft. kéri a lakosokat és az Erkel Ferenc utcában autóval parkolókat, hogy
2013. szeptember 30-án (hétfőn) elkezdődik az út felújítása.
A munka megkezdése miatt szeptember 30-án reggel 7.00 órára az Erkel Ferenc utcából az autókat a környékbeli parkoló helyekre szíveskedjenek áthelyezni.
Kérik továbbá, hogy a felújítás befejezéséig ne parkoljanak az utcában, mert azzal a munkát akadályozzák.
"Együttműködésükkel, türelmükkel segítsék munkánkat,
hiszen az út felújítása mindannyiunk érdekében készül." - Városüzemeltető és Fenntartó Kft.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:18, szerda | Életmód
Nem javasolják élő állat ajándékba adását az állatvédők
2025. December 10. 07:14, szerda | Bulvár
A Freddie Mercury-kiállításhoz vár 1986-os budapesti emlékeket a Magyar Zene Háza
2025. December 10. 07:13, szerda | Életmód
Fizetős lett Júlia erkélye Veronában
Előzetes helyfoglalás és jegyvásárlás szükséges a Júlia erkélyeként ismert turistalátványosság meglátogatásához január 6-ig Verona város önkormányzatának döntése alapján.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

