Hírek
2015. Szeptember 21. 11:17, hétfő |
Helyi önkormányzati
Forrás: Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Európai Autómentes Nap
Az autód kibír egy napot nélküled!
Az „Európai Autómentes Nap” alkalmából Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata, a Mosonmagyaróvári Környezetvédő Egyesület és a Mosonmagyaróvár Környezetvédelméért Közalapítvány felhívása a városlakókhoz:
Az autód kibír egy napot nélküled!

Felkérjük a lakosságot, hogy szeptember 22-én, az Európai Autómentes Napon változtasson közlekedési szokásain!Helyezze előtérbe a környezetet nem terhelő kerékpározást és gyaloglást, hagyja otthon autóját. Hosszabb távon helyette a gazdaságosabbtömegközlekedést vegyék igénybe. Ha minél többször és többen teszik ezt, hozzájárulhatnak településünk élhetőbbé tételéhez, a környezeti ártalmakcsökkentéséhez, lakóhelyünk megóvásához. Csökkentsük a szén-dioxid kibocsátást!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód
Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák
Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.
