Hírek
2015. Április 22. 12:41, szerda |
Helyi önkormányzati
Forrás: Saját
Faültetés a Föld napján
Harminc virágos kőrist ültettek el a Fekete István Általános Iskola előtti közterületen a Föld napja alkalmából.
2015. április 22-én délelőtt harminc, a Nolato Magyarország Kft. által adományozott kőrisfát ültettek el a Dzsungelország Kft. szakemberei, Dr. Árvay István, Mosonmagyaróvár Polgármestere, dr. Meleg Norbert, a Nolato Magyarország Kft. vezérigazgató-helyettese, a Majoroki Óvoda 25 kiscsoportosa és a Fekete István Általános Iskola 25 diákja segítségével.
A Nolato Magyarország Kft. kiemelt fontosságúnak tartja a természeti környezet megóvását és szépítését, ezért felelős vállalkozásként nem csak saját telephelyén, hanem a vállalkozásnak otthont adó Mosonmagyaróvár közterületein is fákat ültet.
"A Föld napja arról szól, hogy hogyan védjük meg környezetünket, hogyan őrízzük meg a jövőnek. Mi, a Nolato Kft.-nél úgy gondoljuk, hogy ha ki kell vágnunk egy fát, ahelyett ültessünk legalább egyet. – magyarázta dr. Meleg Norbert a Nolato Magyarország Kft. hitvallását a gyerekeknek – Így tudjuk szebbé tenni a környezetünket és elérni azt, hogy nektek és majd a ti gyermekeiteknek ez egy még jobb világ legyen, mint amiben most élünk!"
"Nagy öröm számomra, hogy Mosonmagyaróváron vannak olyan cégek, akik hajlandók áldozni a környezetünk értékeinek megóvására – és a Nolato ebben élen jár! - mondta Dr. Árvay István, majd előkerültek a kis- és nagylapátok és gyerekek-felnőttek egyaránt nagy lelkesedéssel kezdték meg a faültetést a Fekete István Általános Iskola előtti közterületen.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:













