Hírek
2012. Június 29. 00:00, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Feljelentést tehet hivatali elődje ellen Mosonmagyaróvár polgármestere
Mosonmagyaróvár képviselő-testülete csütörtökön elfogadott határozatában arra kérte fel a város polgármesterét, hogy tegyen feljelentést az előző városvezető és jegyző ellen.
A testület a döntést nagy többséggel, tizenkét támogató és egy ellenszavazattal, egy tartózkodás mellett hozta meg.
A határozatban arra kérik fel Nagy István (Fidesz-KDNP) polgármestert, hogy a személyes felelőség megállapítása érdekében 30 napon belül tegyen feljelentést Szabó Miklós korábbi városvezető és Orbán Géza jegyző ellen a "számviteli rend megsértése, hanyag kezelés bűncselekmények elkövetésének alapos gyanúja miatt".
MTI 2012. június 28., csütörtök 16:40
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

