Hírek
2014. Október 16. 18:41, csütörtök |
Helyi
Forrás: polis.hu
Fizetés nélkül akartak távozni
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. október 15-én 11 óra 20 perckor lopásról érkezett bejelentés egy mosonmagyaróvári drogériából.
A kiérkező egyenruhások az üzletben igazoltatták Sz. Marianna győri lakost, majd megállapították, hogy a nő parfümöket a ruházata alá rejtve fizetés nélkül akart távozni a boltból, de a pénztárnál a biztonsági rendszer jelzett, ezért a helyszínen visszatartották. A 48 éves nőt a rendőrök előállították és lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kezdeményeztek ellene büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

