Hírek
2014. December 03. 19:42, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Forgalomkorlátozás az M1-es autópályán
Megsüllyedt az M1-es autópálya útburkolata Győrszentiván térségében.
Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán a 114-es kilométerszelvénynél Győrszentiván térségében a leállósáv burkolata eddig tisztázatlan okok miatt 2014. december 3-án 15 órakor beszakadt. A helyreállítási munkák elvégzéséhez a külső sávot és a leállósávot lezárták. A végleges javítási és aszfaltozási munkákat a Magyar Közút Nonprofit Zrt. munkatársai előre láthatólag 2014. december 4-én fejezik be. A Hegyeshalom felől Budapest irányába közlekedők az útszakaszt az M1-es autópályáról Győrön keresztül az 1-es főútra letérve tudják kikerülni, majd az M19-es autóúton térhetnek vissza az M1-es autópályára.
Kérjük az arra közlekedők figyelmét és türelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport
Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában
Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.

