Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2012. Május 10. 14:09, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

Ügyfélkapu létesíthető a kormányablakokban is

Ügyfélkapu létesíthető a kormányablakokban is

Az elektronikus ügyintézést segíti a személyes ügyfélkapu, melyet kormányablakokban is lehet létesíteni, személyes megjelenés útján, a 18. életév betöltését követően.

Az első ügyfélkapu nyitása ingyenes, létesítéséhez személyazonosító okmány, valamint érvényes, saját használatban lévő elektronikus levélcím (email-cím) szükséges.

Az ügyfélkapun keresztül számtalan ügyet el lehet intézni, néhány példa a sok közül:

- Az adóbevallást május 21-ig ügyfélkapun keresztül is be lehet küldeni az adóhatósághoz.

- A mezőgazdasági támogatások igényléséhez szükséges egységes kérelmet ügyfélkapun keresztül is be lehet nyújtani május 15-ig.

- A Takarnet 24 Internet alapú rendszeren keresztül - ügyfélkapus belépést követően -, elektronikus, nem hiteles tulajdoni lap- és térképmásolat kérdezhető le, díjfizetés ellenében.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.