Hírek
2016. Július 19. 07:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Hajóátadás Ásványrárón
Újabb hajóval gazdagodtak az Országos Polgárőr Szövetség Vízi Polgárőr Tagozata Fertő tó és környéke régiójának polgárőrei.
Barna Árpád r. alezredes a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság megbízott vezetője adott át 2016. július 16-án 15 órakor Gáncs Gábor úrnak az Országos Polgárőr Szövetség Vízi Polgárőr Tagozata Fertő tó és környéke régiója referensének egy YUKON típusú vízsugárhajtású motorcsónakot. A rendőrség adománya ezentúl a térség vízi turizmusának biztonságát javítja azzal, hogy növekvő polgárőri jelenlétet biztosít a Dunán, a szigetközi ágrendszerben, valamint a Mosoni-Dunán. Az átadáson jelen volt még Tatainé Popp Rita, Ásványráró polgármestere.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

