Hírek
2018. Február 27. 08:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset az 1-es úton, teljes útzár
Egy ember életét vesztette, amikor két személykocsi ütközött az 1-es főúton Bicskénél - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.
Sipos Mónika elmondta, hogy a balesetben hárman sérültek meg, egy ember olyan súlyosan, hogy a helyszínen meghalt.
A rendőrség a helyszínelés idejére teljesen lezárta az érintett útszakaszt, a forgalmat Bicske belterületén keresztül terelték el.
MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

