Hírek
2018. Április 13. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon
Halálos gázolás történt a Budapest-Vác-Szob vonalon, emiatt 15-20 perces késésre kell számítani - közölte a Mávinform pénteken reggel az MTI-vel.
A vasúttársaság közleménye szerint Verőce és Vác között a Szobról Budapestre tartó személyvonat elgázolt egy embert.
A vonat utasait a katasztrófavédelem munkatársai szállítják át a helyszínen megálló másik személyvonatba. A hatósági intézkedések ideje alatt azon a szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, váltakozó irányban. Így a menetidő 15-20 perccel hosszabb a Budapest-Vác-Szob vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

