Hírek
2022. Május 18. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Halálra akarta gázolni haragosát, házfalhoz szorította a kocsival
Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság azt a férfit, aki autóval halálra akarta gázolni ismerősét a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kállósemjénben - közölte a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője kedden az MTI-vel.
Resán Dalma a szombatra virradó éjszaka történtekről szóló közleményben azt írta, a gyanúsított egy házibuliban szólalkozott össze a sértettel, majd az érte érkező édesanyja autójával a ház udvarán elütötte a három-négy méterre álló áldozatát, a felállni próbáló sértettet az autó orrával a házfalnak szorította.
A gyanúsított és rokonai magára hagyták az életveszélyesen megsérült embert.
Az emberölés bűntettének kísérletével gyanúsított férfi már többször volt büntetve és jelenleg is tart ellene egy másik büntetőeljárás - tette hozzá Resán Dalma.
A letartóztatás elrendeléséről szóló végzést az ügyészség tudomásul vette, a gyanúsított és védője fellebbezést jelentett be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
