Hírek
2013. November 21. 09:13, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Három próbálkozó a vonaton
A három huszonéves külföldi vonaton akart illegálisan Ausztriába utazni.
A mosonmagyaróvári határrendészek a nemzetközi szerelvények utasait ellenőrizték 2013. november 20-án. A hegyeshalmi vasútállomáson három férfit szállítottak le a szerelvényről a kora esti órákban. A rendőri vizsgálat megállapította, hogy a két afgán és egy pakisztáni férfi kizárólag a debreceni befogadó állomás területére érvényes igazolással rendelkezett, továbbutazásuk feltételeit igazolni nem tudták.
A rendőrök a három harmadik országbeli állampolgárt tiltott határátlépés szabálysértés elkövetésének kísérlete miatt előállították, ügyükben a további eljárást a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 19. 07:33, péntek | Életmód
Huszonötezer csomag adomány jut el a rászorulókhoz az Adni Öröm! adománygyűjtő akció eredményeként
Lezárult a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a SPAR Magyarország közös Adni Öröm! adománygyűjtő akciója, amelynek köszönhetően huszonötezer csomag adomány jut el rászoruló emberekhez -

