Hírek
2013. Október 06. 11:08, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Határsértő a vonaton
A külföldi férfi illegálisan akart Ausztriába jutni
A rajkai határrendészek 2013. október 4-én este a hegyeshalmi vasútállomásra érkező nemzetközi gyorsvonat utasait ellenőrizték. Az intézkedés alá vont külföldi férfi személyazonosságát hitelt érdemlően igazolni nem tudta és a tovább utazáshoz szükséges útiokmányokkal sem rendelkezett. A 26 éves menekült a debreceni befogadóállomásról jött el, és illegálisan próbált Bécsbe utazni. A járőrök a szerelvényről leszállították és tiltott határátlépés szabálysértés kísérlete miatt előállították. Ügyében a további eljárást a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.

