Hírek
2012. Szeptember 25. 09:52, kedd |
Helyi
Forrás: oxigén média
Határsértőket fogtak el Hegyeshalomnál
Illegális hatrátlépőket fogtak el hétfőn a mosonmagyaróvári határrendészek.
Illegális hatrátlépőket fogtak el hétfőn (szept.24.) a mosonmagyaróvárihatárrendészek. A szerb rendszámú kisbuszt az 1-es úton Hegyeshalom külterületén ellenőrizték. Az 55 éves sofőr mellett négy pakisztáni és három afgán állampolgár utazott, akik Ausztriába akartak eljutni, sem jogszerű magyarországi tartózkodásukat, sem továbbutazásuk feltételeit nem tudták igazolni. A hét migránssal szemben tiltott határátlépés kísérlete és jogszerűtlen belföldi tartózkodás miatt eljárás indult, ők idegenrendészeti őrizetbe kerültek. A szerb járművezetővel szemben embercsempészés gyanúja miatt kezdeményezett büntető eljárást a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.

