Hírek
2014. Augusztus 15. 06:00, péntek | Belföld
Hogyan lehet haszonélvezetet létesíteni?
Erre ad választ rovatunk legújabb írásával az onlinejogsebesz.hu. Jogi kérdése van? Ne feledje, joga van kérdezni!
Kérdés:
Tisztelt Jogsebész!
Hogyan lehet haszonélvezetet létesíteni?
2014. 06. 22.
Válasz:
Tisztelt Kérdező!
A haszonélvezeti jog szerződéssel, jogszabály alapján, vagy bírósági, hatósági határozattal alapítható.
A problémára nem kizárólag az általunk megírt válasz lehet a követendő példa, elképzelhető, hogy létezik más megoldás, a kérdés más nézőpontból való megközelítése.
A fenti témáról további kérdéseket olvashat, illetve kérdéseket tehet fel oldalunkon a www.onlinejogsebesz.hu weboldalon.
Ne feledje, joga van kérdezni!
Tisztelettel:
dr. Schill Szabolcs
ügyvéd
onlinejogsebesz.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.

