Hírek
2021. Június 15. 15:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Idén ismét lesz Pont Ott Parti
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) megbízásából július 22-én, Budapesten rendezi meg az Oktatási Hivatal és a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája (HÖOK) a Pont Ott Partit,
ahol a felvételizők először értesülhetnek a felsőoktatási ponthatárokról - jelentette be a tárca parlamenti és stratégiai államtitkára hétfőn a közösségi oldalán.
Schanda Tamás jelezte, hogy az idei helyszínről és a további részletekről a következő napokban várható tájékoztatás.
Hajrá felvételizők, hajrá magyar fiatalok! - írta Facebook-oldalán az államtitkár.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

