Hírek
2019. Február 27. 21:38, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Igazoltatáskor bukott meg ismét egy drogfogyasztó
A mosonmagyaróvári járőrök egy 40 éves helyi férfival szemben intézkedtek.
A rendőrök 2019. február 26-án 3 óra 20 perckor egy gépkocsi vezetőjét igazoltatták Mosonmagyaróváron.
Az ellenőrzés során a sofőr zavartan viselkedett, nehézkesen, lassan beszélt, reakciói lassúak voltak. A rendőrök kérdésére a 40 éves helyi férfi elismerte, hogy előző nap kábítószert fogyasztott, ezért őt elfogták és a rendőrkapitányságra előállították.
Vele szemben drogtesztet alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért a járművezetőt a nyomozók kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

