Hírek
2021. Január 30. 18:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen
Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen a rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai, akik az eljárás során fegyvereket is találtak
- közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon. A rendőrség nyomozói a NAV munkatársaival közösen csütörtökön jelentek meg egy zalaegerszegi, belvárosi presszóban, ahol egy elkülönített helyiségben, hatósági engedély nélkül üzemelt a játékterem. A több helyszínen is zajló kutatás során számítógépeket, játékgépeket, számítógépes adathordozókat, továbbá fegyvereket és közel hárommillió forint készpénzt foglaltak le.
A rendőrök előállítottak egy 48 éves zalaegerszegi férfit, akit tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

