Hírek
2015. Március 05. 23:33, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Ingyen menü
A mosonmagyaróvári rendőrök elfogták az a csaló férfit, aki az utóbbi hetekben közel 10 alkalommal ejtette tévedésbe az éttermek kiszolgálóit.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 39 éves román állampolgár ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2015. március 3-én 10 óra 30 perc körüli időben egy helyi étteremben menüt fogyasztott, majd mikor a számla rendezésére került volna sor közölte a pincérrel, hogy nincsen nála készpénz.
A járőrök a férfit a vendéglátó egységben igazoltatásra szólították fel. A külföldi közölte, hogy fényképes okmánnyal nem rendelkezik, mivel azt korábban elvesztette, ezért őt az intézkedők a rendőrkapitányságra előállították.
A rendőrök megállapították, hogy a csalónak nem állt szándékában az ételt kifizetni és 2015. évben már 10 esetben követett el hasonló cselekményt az ország különböző területein.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

