Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2020. Június 24. 06:10, szerda | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Ismerősüket agyonverő komáromi férfiakat tartóztattak le

Ismerősüket agyonverő komáromi férfiakat tartóztattak le

A Tatabányai Járásbíróság letartóztatott két férfit, akik június 17-én komáromi otthonukban olyan súlyosan bántalmazták ismerősüket, hogy az a helyszínen életét vesztette

- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel.

Reszl Ildikó főügyész tájékoztatása szerint a megalapozott gyanú szerint az ittas állapotban lévő férfiak az esti órákban ketten ütlegelték és rugdosták a sértettet. Az áldozat többszörös bordatörést szenvedett, valamit eltört a szegy- és az orrcsontja.

A két elkövetőt halált okozó testi sértéssel gyanúsítják. Mindketten büntetett előéletűek, megélhetést biztosító jövedelemmel nem rendelkeznek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.