Hírek
2025. December 30. 09:49, kedd |
Életmód
Forrás: MTI
Ismét Ügetőszilveszter a Kincsem Parkban
Immár 26 éves az Ügetőszilveszter, melyet hagyományosan az év utolsó napján rendeznek a fennállása centenáriumát ünneplő Kincsem Parkban.
Az első futamra 13 órától kerül sor, a program pedig 21 órakor tűzijátékkal zárul.
Idén is sztárparádé lesz az Ügetőszilveszteren, mivel a hagyományokhoz hűen a Zenthe Ferenc Emlékversenyben és a Bubik István Emlékversenyben hajtanak a meghívott hírességek, így például Baji Balázs és Urbán Flórián is.
Összesen tíz ügető- és három agárfutam várja az érdeklődőket, akiknek a szórakozását két diszkóhelyszín és Rakonczai Imre koncert is garantálja, de lesz díjlovas- és puszta ötös-, valamint csikós bemutató is.
A helyszínen a belépő ára a felnőtteknek 8, a diákoknak 6 ezer forint, 14 éven aluliaknak pedig ingyenes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:40, hétfő | Életmód
NAV: már 22 ezer édesanya kérte az szja-mentességet
2026. Január 10. 09:10, szombat | Életmód
Az ELTE etológusainak vizsgálata szerint a kutyák gazdáik beszélgetéséből is képesek új szavakat tanulni
2026. Január 08. 07:40, csütörtök | Életmód
Átírja az eurázsiai dinoszauruszok evolúciójáról alkotott eddigi elképzeléseket egy Iharkúton talált koponyalelet
Új dinoszauruszleletet fedeztek fel Iharkúton, amely alapjaiban változtatja meg az eurázsiai dinoszauruszok evolúciójáról alkotott eddigi elképzeléseket.
2026. Január 08. 07:37, csütörtök | Életmód
Havazás - A szociális intézmények kötelesek fogadni a hajlék nélkül élőket
A hideg és a hó miatt a szociális intézmények kötelesek fogadni a hajlék nélkül élőket, és azokat, akik a hideg miatt bajba kerültek - közölte a kormány szerdán a Facebook-oldalán.

