Hírek
2011. Szeptember 19. 08:45, hétfő |
Helyi
Forrás: Tűzoltóság Mosonmagyaróvár
Kenubaleset a rajkai Aranykárász kempingnél
2011.09.18-án vasárnap egy fa alá szorult kenuhoz riasztották a mosonmagyaróvári tűzoltókat.
Vasárnap a kora délutáni órákban egy felborult, fa alá szorult kenuhoz vonultunk a Mosoni-Duna rajkai szakaszára az Aranykárász kempinghez. Az egység rocsó, motoros láncfűrész és mentőkötelek segítségével kiemelte a kenut és a benne lévő értékeket. Személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.

