Hírek
2012. Február 18. 13:26, szombat |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Két ember veszett oda a tragédiában
Két ember életét vesztette, egy pedig súlyosan megsérült szombat hajnalban Törökszentmiklós közelében, a 46-os főúton történt közlekedési balesetben – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
Hajdu Márton, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivőjének tájékoztatása szerint egy az úton veszteglő, meghibásodott járműhöz érkezett autómentőbe rohant bele egy harmadik személyautó, és az ütközés következtében mindhárom jármű összeroncsolódott.
A baleset következtében két ember halt meg, egy pedig súlyosan megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Tizenhárom év fegyházat kapott az élettársát halálra késelő sajószentpéteri férfi
Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt tizenhárom év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 32 késszúrással végzett élettársával 2023 decemberében Sajószentpéteren
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.