Hírek
2021. Szeptember 30. 09:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ketten meghaltak, amikor hídpillérnek ütközött egy kisbusz az M6-oson
Oldalára borult, majd hídpillérnek ütközött egy kisbusz az M6-os autópálya 33-as kilométerénél, a Dunaújváros felé vezető oldalon, Ráckeresztúrnál.
Információk szerint két ember meghalt, hatan megsérültek - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerda este az MTI-vel.
Sebestyén Mária elmondta, a balesetben két férfi vesztette életét, ketten életveszélyes, ketten súlyos, míg ketten könnyű sérüléseket szenvedtek.
A szóvivő korábban azt közölte, hogy a gépjármű ismeretlen okból szalagkorlátnak, majd hídpillérnek ütközött. Nyolcan utaztak a járműben, amelyből a baleset során többen kiestek.
A katasztrófavédelem korábbi tájékoztatása szerint három mentőhelikopter és hat mentőautó érkezett a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 07:12, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen
A magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen - mondta a miniszterelnök a lengyelországi Gdanskban, köszönetet mondva ezért.
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
