Hírek
2018. December 11. 08:37, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kiemelt akciót tart a rendőrség az utakon
A bódult, ittas vezetők kiszűrésére tartanak akciót a rendőrök a héten - közölte a rendőrség hétfőn honlapján.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közleményében azt írta: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózatának éves akcióterve alapján december 10. és december 16. között Magyarország egész területén fokozott közúti ellenőrzést végez az ittas és bódult állapotú járművezetők kiszűrésére a rendőrség.
Az ellenőrzések célja, hogy „kevesebben sérüljenek meg, vagy veszítsék életüket az utakon” – fogalmaztak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 07:12, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen
A magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen - mondta a miniszterelnök a lengyelországi Gdanskban, köszönetet mondva ezért.
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.

