Városlista
2025. március 17, hétfő - Gertrúd

Hírek

2011. November 10. 07:08, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Kiugrott a székből és az orvosnak esett

Kiugrott a székből és az orvosnak esett

Rátámadt kezelőorvosára és bántalmazott egy ápolót egy beteg a pápai kórházban – közölte a rendőrség szerdán az MTI-vel.

Az erősen ittas állapotban, fejsérüléssel kórházba szállított 48 éves férfit tolókocsiban vitték vizsgálatra, amikor váratlanul kiugrott a kerekes székből, és rátámadt az orvosra. Egy ápoló meg akarta akadályozni a tettlegességet, és a férfi őt rugdalta meg – közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A kiérkező járőr kedd este a helyszínen elfogta és előállította a pápateszéri férfit, az ügyben közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indult büntetőeljárás – tette hozzá Orsós Károly.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést