Hírek
2021. Január 07. 10:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Kizuhant egy másfél éves gyermek az ablakon Újpesten
Újraélesztett egy az ablakon kizuhant másfél éves gyermeket egy rendőr Újpesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu honlapon.
Azt írták, hogy egy társasház második emeleti lakásából zuhant ki a kislány Budapest IV. kerületében még szerdán délután. Édesanyja próbált rajta segíteni, de a gyermek légzése és keringése leállt.
A BRFK IV. Kerületi Rendőrkapitánysága - a helyszínre elsőként érkező - járőrének sikerült újraéleszteni a lányt, akinek állapotát a megérkező mentők stabilizálták. Ezt követően a gyermeket életveszélyes sérülésekkel kórházba vitték.
Az ügy körülményeit a kerületi rendőrkapitányság kiskorú veszélyeztetése bűntett gyanújával elrendelt eljárás keretében vizsgálja - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
