Hírek
2012. Február 14. 07:48, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Klicsko kiütését ígéri
A brit Dereck Chisora azt ígéri: a nyolcadik menetben kiüti a címvédő Vitalij Klicskót kettejük szombati összecsapásán, a Boksz Világtanács (WBC) nehézsúlyú világbajnoki mérkőzésén.
A 27 éves kihívó elmondta, ellenfele „félelemet érez majd végig", ő pedig száz mérföldes sebességgel fog támadni Münchenben.
Az idősebbik Klicsko fivér legutóbb szeptemberben lépett kötelek közé, s akkor a 10. menetben technikai KO-val legyőzte a lengyel Tomasz Adameket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 07:13, csütörtök | Sport
Európa-liga - Az Aston Villa legyőzte a Freiburgot a döntőben
Az Aston Villa 3-0-ra legyőzte az SC Freiburgot a labdarúgó Európa-liga szerda esti döntőjében, Isztambulban.
2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport
Az akarat diadala
Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.
2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport
Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra
A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.
2026. Május 17. 08:39, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Kisvárdai sikerével bajnok a Győr
Az ETO FC Győr nyerte a labdarúgó Fizz Liga 2025/2026-os kiírását, miután a 33., utolsó forduló szombati játéknapján 1-0-ra győzött a Kisvárda vendégeként.

