Hírek
2019. Április 25. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Novajon
Egy ember meghalt, egy pedig súlyosan megsérült a Heves megyei Novajon csütörtökre virradóra keletkezett lakástűzben – tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Egy kétszintes családi ház alsó szintje gyulladt ki Novajon, a Kodály Zoltán utcában. A lángok egy melléképületre és két kocsira is átterjedtek – írták.
Az egri és a mezőkövesdi tűzoltók a lakásból egy embert kihoztak, de a mentők már csak a halálát tudták megállapítani. A ház egy másik lakója kimenekülés közben súlyosan megsérült.
A tüzet reggelre eloltották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

