Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk

Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk

Mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk - írta az oktatási és gyermekügyi miniszter kedden a Facebook-oldalán, miután bejárta a tárca Szalay utcai épületét és találkozott a különböző területeken dolgozó kollégák egy csoportjával.

Lannert Judit kiemelte, a jó, közös munka alapja a nyitottság, a párbeszéd, a kreativitás és a kritikai gondolkodás, a cél pedig jobbá tenni az oktatást, és több figyelmet, biztonságot, méltóságot és lehetőséget adni a gyermekeknek.

"Sok munka áll előttünk, de jó érzés látni azt az elkötelezettséget és szakmai tudást, amellyel a kollégák készülnek erre a feladatra" - írta a miniszter.

Címkék: lannert judit, oktatás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld

Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat

Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.

2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld

Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni

Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.

2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot

Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.